Modna i funkcjonalna odzież rowerowa

Kompletne wyposażenie roweru to jedno, lecz nie wolno nam zapominać o dobrym przygotowaniu samych siebie do przejażdżki. Odzież rowerowa może być zarazem funkcjonalna, jak i modna i stylowa. Sprawdź, czego jeszcze brakuje w twojej szafie rowerzysty.

Odzież rowerowa to nie tylko element stylu sportowca – powinna pełnić szereg funkcji, zapewniających nam wygodę i bezpieczeństwo jazdy. Czynniki takie jak ochrona przed zimnem i deszczem, czy wzmaganie widoczności rowerzysty po zmroku nie pozostają bez znaczenia.

Spodenki rowerowe – jak je wybrać?

To jeden z najważniejszych elementów stroju rowerzysty. Gdy nogi stale pozostają w ruchu, liczy się komfort i swoboda. Spodenki rowerowe powinny być elastyczne, przewiewne i dopasowane do ciała tak, aby miało jeszcze bardziej aerodynamiczny kształt. Szukasz spodenek idealnych? Sprawdź tutaj.

Ciepłe i wygodne bluzy na rower

Bluza na rower jest idealna w okresach przejściowych, kiedy pogoda gwałtownie się zmienia. Ich pożądaną cechą jest obecność kieszonek u dołu pleców, a także ściągacza, który zapobiega podwijaniu bluzy. Szeroki wybór modnych bluz rowerowych znajdziesz pod adresem: https://www.rowertour.com/c/394/bluzy-i-koszulki-dlugi-rekaw.

Kurtki rowerowe na deszcz i mróz

Kurtki rowerowe umożliwiają sportowcom przyjemną jazdę w każdych warunkach. Na jesień wybierzmy tę przeciwdeszczową i lekką, zaś zimą postawmy na dobre ocieplenie. Warto, aby kurtka na rower zawierała elementy odblaskowe, które sprawią, że będziemy bardziej widoczni na drodze. Różne modele kurtek rowerowych dostępne są tutaj.

Strój uzupełnij dodatkami

Rękawiczki rowerowe, bielizna, skarpetki czy nogawki – wszystkie te szczegóły sprawią, ze na trasie będziesz czuć się jeszcze pewniej i swobodniej.

Nie tylko praktyczna, ale i modna

Wybierając odzież rowerową możemy kierować się własnymi preferencjami. W sklepie Rowetour znajdziemy rozmaite elementy ubrania rowerzysty – zarówno kobiety, jak i mężczyzny – w różnych kolorach i modnych fasonach. Sztuką jest znaleźć odzież rowerową, która zapewni nam komfortową jazdę, a zarazem doda unikatowego stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *