Dlaczego warto stosować mapniki na rower?

Nie zapominajmy, że rower służy nam nie tylko do dbania o doskonałą formę. To również idealny środek do podróżowania. Każdy miłośników rowerowych wycieczek powinien zainteresować się praktycznymi gadżetami, jakimi są mapniki na rower.

Mapniki na rower na dalekie wyprawy

Jeśli uwielbiasz od czasu do czasu zapewnić sobie sportową wyprawę w nieznane, z pewnością wiesz, jak istotne jest posiadanie mapy. Z nią zawsze, bez obawy trafimy do celu o planowanym czasie. Również i pasjonaci kolarstwa powinni pamiętać o tym drobnym drobiazgu. Mogłoby się wydawać, że przewożenie rowerem mapy, urządzenia GPS czy smartfona może być bardzo niewygodne. Aby temu zapobiec, warto stosować mapniki na rower – wygodne podkładki, które zapewnią nam dobrą widoczność naszej zaplanowanej trasy. Po skończonej jeździe, mapnik możemy komfortowo przenosić na szyi, lub przymocować do podróżnego plecaka.

Proste, praktyczne, stabilne

Mapniki rowerowe powinny cechować się przede wszystkim dobrą stabilnością. Solidne mocowanie do kierownicy pozwala kierującemu swobodnie i stale kontrolować trasę. Ważne, by mapnik przeszedł testy w trudnych warunkach – przy wstrząsach i różnego rodzaju obciążeniach. Wybierajmy mapniki wytworzone z wodoodpornych materiałów, które uchronią mapy i urządzenia przed wilgocią. Mapnik na rower o wytrzymałości sprawdzonej w ekstremalnych warunkach znajdziesz tutaj.

Alternatywa – sakwy na telefon

Jeśli każdorazowo korzystasz z mapy na swoim smartfonie, wygodnym zamiennikiem mapnika będzie tradycyjna torebka. Istotne, by cechowała się wodoodpornością, jak i możliwością ustawienia optymalnego kąta nachylenia. Zwracajmy uwagę, aby materiał sakwy dobrze współgrał z ekranami dotykowymi. Ten model wyróżnia się wygodnym, szybkim, a zarazem bardzo stabilnym mocowaniem.

Author A H810, Torebka na telefon lub smartphone na mostek – sprawdź tutaj

 

Sprytne, rowerowe gadżety uczynią dalekie wyprawy jeszcze przyjemniejszymi. Mapniki na rower gwarantują ci wygodę i pewność, że za każdym razem bez problemu trafisz do celu. Atrakcyjnej oferty mapników i sakw na urządzenia GPS oraz telefony szukaj na stronie: https://www.rowertour.com/c/35/mapniki .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *